Hakkımızda

Mirza Et serüvenine 2006 yılında başlamıştır. Baba mesleğini sürdüren Hasan Mirza aslında 1990 yılından beri sektörün içindedir. Balıkesir yöresinde hijyenik şartlara uygun yetiştirilmiş,besicilerden alınan seçkin canlı hayvanlar, teknolojinin tüm yenilikleri kullanılarak ve islami usullere uygun bir şekilde kesilip tedarikçilerine ulaştırılır.

Hasan Mirza; “ Amacımız tedarikçilerimize sağlıklı taze ve lezzetli eti sunarak uzun yıllar karşılıklı memnuniyetle işbirliği içinde olmaktır. Ayrıca insan bünyesinin temel ihtiyaçlarından biri olan kırmızı eti her kesimden insana ulaştırabilmektir” diyor.

Etlerimiz frigofirik araçlarla soğuk hava zinciri bozulmadan,Tarım ve köy İşleri bakanlığının uygunluk verdiği zetinburnu merkezdeki dağıtım tesisimizde saklanır. Tedarikçilere sevk edilirken faturaya, teslim edilen ürünle ilgili sağlık
roporu, dezenfekte raporu da eklenir.Böylelikle alıcı firmalar isterlerse ürünün yetiştirildiği çiftlikten kesildiği yere kadar tüm bilgilere ulaşabilir. Çalışmalarımız baştan sona ıso kalite standartlarına uygundur.

Tedarikçilerimiz arasında beş yıldızlı oteller,restaurantlar,catering firmaları vardır. Ayrıca kasapların karkas tadarikçiliğini de yapmaktayız.